2. İstanbul Uluslararası Su Forumu

20 Nisan 2011 Çarşamba

3-5 Mayıs 2011 tarihleri arasında İstanbul Sütlüce’deki Haliç Kongre ve Kültür Merkezi’nde ana teması “Su İçin Bölgesel İşbirliği – İstanbul Bakışı” olan 2. İstanbul Uluslararası Su Forumu düzenlenecektir.


Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin 12.04.2011 tarihli yazısının ekinde gelen Çevre ve Orman Bakanlığı Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü Etüd ve Plan Dairesi Başkanlığı’nın yazısında; 16-22 Mart 2009 tarihlerinde Uluslararası Su Topluluğunun, 5. Dünya Su Formu’nun açık ve geniş kapsamlı atmosferinde, 21. yüzyılın su ile ilgili sorunlarına sürdürülebilir çözümler bulmak amacıyla İstanbul’da bir araya geldiği belirtilmektedir. 5. Dünya Su Forumunun, Türkiye’nin su alanında gündemi belirleyen ülkeler arasındaki yerini daha da belirginleştirdiği ifade edilmektedir. 

Söz konusu forumun ücretsiz olduğu, dinleyici olarak katılacak katılımcıların şehir dışı ulaşımları ile İstanbul’daki barınma masraflarının kendilerine ait olacağı belirtilmektedir.

İlgilenen üyelerimiz foruma ilişkin 2. duyuruyu www.jusf.org.tr web sayfasından indirilebilir ve bu sayfadan kayıt yaptırabilirler.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
TS 10002