Avrupa İşletmeler Ağı Projesi Ticari İşbirliği Veritabanı

21 Nisan 2011 Perşembe

Odamız tarafından yürütülen ve dünyanın 48 ülkesinde 600 merkezde eş zamanlı olarak faaliyet gösteren Avrupa İşletmeler Ağı Projesi, KOBİ’leri ve işletmeleri Avrupa Birliği mevzuatı, politikaları, hibeleri, kredileri ve ihaleleri konusunda bilgilendirmeyi ve aynı zamanda uluslararası pazarlara erişim ve teknoloji ve yenilik transferi konusunda bilgilendirmeyi ve dâhil olduğu ağ aracılığıyla KOBİ’lere ticari eşleştirme imkânları sunmayı hedeflemektedir.


Proje kapsamında yürütülen en önemli faaliyetlerden biri bölgemizde bulunan ve Avrupa İşletmeler Ağı’na dâhil olan ülkelerdeki firmalarla iş ortaklıkları kurmak isteyen KOBİ’lere danışmanlık hizmeti vermek ve çok çeşitli işbirliği imkânlarına zemin hazırlamaktır. Ticari işbirliği, distribütörlük, temsilcilik anlaşmaları, ortak iş ve üretim projeleri, teknoloji ve bilgi alışverişi/transferi bu imkânlardan sadece bazılarıdır.

 

Bu hizmetten yararlanabilmek için ekte bulunan formu eksiksiz olarak doldurup Avrupa İşletmeler Ağı Antalya Ofisi’ne ulaştırmanız halinde firmanızın AİA Ticari İşbirliği Veritabanına kaydı tarafımızdan yapılacaktır.

İletişim:

Avrupa İşletmeler Ağı Antalya Ofisi

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası

Çevreyolu Üzeri Göksu Mah. Gazi Bulvarı No.531

Tel: 314 37 42 Faks: 314 37 38

E-Posta: een@atso.org.tr

 

 

İlgili Dosyalar :

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Yörex