BM 4.EAGÜ Konferansı Çerçevesinde Yan Etkinlik

21 Nisan 2011 Perşembe

Birleşmiş Milletler 4. En Az Gelişmiş Ülkeler(EAGÜ) Konferansı çerçevesinde, Birleşmiş Milletler Ticaret ve Kalkınma Konferansı ve Ticari Mallar için Ortak Fon tarafından, İstanbul'da 8 Mayıs 2011 tarihinde özel bir etkinlik gerçekleştirilecektir.


Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan yazıda, Birleşmiş Milletler 4. En Az Gelişmiş Ülkeler(EAGÜ) Konferansının, İstanbul'da 9-13 Mayıs tarihlerinde ülkemiz ev sahipliğinde düzenleneceği bildirilmiştir.

Konferans çerçevesinde, Birleşmiş Milletler Ticaret ve Kalkınma Konferansı ve Ticari Mallar için Ortak Fon tarafından, İstanbul'da 8 Mayıs 2011 tarihinde, 14:00-16:00 saatleri arasında "Mal Bağımlılığı ve Çoklu Küresel Krizin EAGÜ'lere Etkisi: Piyasa Dalgalanmalarına Maruz Kalınmasına ve Gelecekteki Krizlere Karşı Direncin Artırılmasına Yönelik Haritanın Çıkartılması" konulu özel bir etkinlik gerçekleştirilecektir.

Söz konusu etkinliğin İngilizce tanıtım metni ekte yer almaktadır. 

İlgili Dosyalar :

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
TS 10002