ANUGA Uluslararası Gıda Fuarı

19 Temmuz 2011 Salı

Almanya’nın Köln şehrinde 8-12 Ekim 2011 tarihleri arasında ANUGA Uluslararası Gıda Fuarı düzenlenecektir. Fuara tüm Türkiye’den firmalar Türkiye şemsiyesi altında standlı olarak katılım sağlayacak olup, tüketime hazır gıda, içecek, et, dondurulmuş gıda, soğutulmuş taze gıda, günlük gıdalar, ekmek& unlu mamuller, sıcak içecekler, organik gıda, perakende, gıda servisi başlıkları altında firmaların katılımları beklenmektedir.


Sözkonusu fuarda Avrupa İşletmeler Ağı Akdeniz Konsorsiyumu olarak, Odamız, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası, Adana Ticaret Odası, Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası, KOSGEB Kahramanmaraş Hizmet Merkezi Müdürlüğü ortaklığı ile stantlı katılım gerçekleştirecektir. Aynı zamanda fuar kapsamında KOSGEB Yurtdışı İş Gezisi Desteği’den de faydalanarak ANUGA Uluslararası Gıda Fuarı’na bir heyet düzenlenmektedir.

Üyelerimiz Odamızın bu faaliyetinden gerek KOSGEB desteği ile oluşturulacak iş heyetine iştirak etmek, gerekse firma kataloglarını stantta teşhir etmek yolu ile faydalanabileceklerdir.

Firmalar fuar organizasyonunun düzenlendiği Match-Making ve ikili görüşmelere katılabileceklerdir. Fuar ile ilgili detaylı bilgiye http://www.anuga.com/en/anuga/home/index.php linkinden ulaşılabilir.

Seyahat ile ilgili program aşağıda bilgilerinize sunulmuştur. Anuga Fuar heyetine katılmak isteyen firmalarımızın, fuar heyetinin organizasyonu ile görevli Mersin Ticaret ve Sanayi Odası personeli Ruhi AKKUZU’ya Tel: 0324 238 95 00/210 e-posta: tarimgida@mtso.org.tr başvurmaları gerekmektedir.

Dünyanın en büyük gıda fuarı olması ve oteller tarafından garanti oda uygulaması yapılması sebebiyle 18 Temmuz 2011 son opsiyon tarihi olarak verilebilmektedir. Ayrıca yoğunluktan dolayı otel değişikliği yapılabileceği bilgilerinize sunulur.

Uyarı: Acente ile yapılan görüşme sonucunda son başvuru tarihi 22 Temmuz 2011 olarak değiştirilmiştir. Teklifteki fiyatlarda ufak değişiklikler olabileceğini bilgileriniz sunar, başvuru yapılan tarihteki katılım payı bilgisi için Sayın Ruhi Akkuzu ile iletişime geçilmesini rica ederiz.

İlgili Dosyalar :

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
TS 10002