Türk-Çek İş Forumu

8 Şubat 2012 Çarşamba

TOBB’dan alınan yazıda, Çek Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Sn. Vaclav Klaus'un 14-16 Şubat 2012 tarihlerinde ülkemize gerçekleştireceği ziyaret vesilesiyle 14 Şubat 2012 tarihinde 13:00-18:30 saatleri arasında TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu'nun ev sahiplisinde, Çek Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Sn. Vaclav Klaus ve Cumhurbaşkanımız Sayın Abdullah Gül'ün onurlandıracağı Türk-Çek İş Forum'u sonrasında, Çek ve Türk işadamları arasında ikili görüşmeler gerçekleştirilecektir. Foruma katılacak Çek firmaları, enerji/elektrik üretimi/dağıtımı, İT, kimyasal aparatlar, eşanjör, çelik, makine, otomasyon, ilaç, yatırım danışmanlığı, madencilik, tasarım/mühendislik, bankacılık/finans, madensuyu, taze sebze/meyve ithalat/ihracatı, gıda ve aşağıda belirtilen adreste listesi verilen diğer sektörlerde, faaliyet göstermektedirler.


Gelişmiş bir ağır sanayi altyapısına sahip olan Çek Cumhuriyeti’nde, tekstil, turizm, demir-çelik, mühendislik ürünleri, makine-ekipmanlar. İleri teknoloji, enerji-taahhüt projeleri alanlarında işbirliği imkanları mevcuttur.

 

Forum sonrasında gerçekleştirilecek olan görüşmelere katılacak olan Çek özel sektör heyet listesine, söz konusu Forum'un katılım formuna ve taslak programına ''http://www.tobb.org.tr/DEID/Sayfalar/AnaSayfa.aspx’’adresinde  ''Diğer Duyurular'' başlığından ulaşılabilir. Söz konusu Forum'a ve ikili görüşmelere katılmak isteyen firmaların katılım teyitlerini, 10 Şubat 2012 mesai bitimine TOBB’a  bildirmeleri gerekmektedir.

 

İrtibatlar:                     

 

Duygu DELİKANLI           

Tel: 0312 218 22 25

E-posta: duygu.delikanli@tobb.org.tr

Faks: 0312 218-22 09

 

Erdem ÖZDEMİR

Tel:0312 218 22 033

E-posta: erdem.ozdemir@tobb.org.tr

 

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
TS 10002