Aşağı Avusturya Eyaleti Ticaret Heyeti ile Toplantı ve İkili Firma Görüşmeleri

16 Kasım 2012 Cuma

TOBB'dan alınan yazıda; DEİK/Türk-Avusturya İş Konseyi ve Advantage Austria işbirliğiyle, Avusturya'nın en büyük coğrafi alana ve etkili ekonomik performansa sahip Aşağı Avusturya (Niederösterreich) Eyaleti'nin önde gelen iş dünyası temsilcileri ile 28 Kasım 2012 saat 13.00-17.00 arasında İstanbul TOBB Plaza'da toplantı ve ikili firma görüşmeleri gerçekleştirileceği belirtilmiştir.


Söz konusu yazıda, Aşağı Avusturya Eyaleti Ekonomi, Turizm ve Spor Bakanı Sayın Dr. Petra Bohuslav'ın başkanlığında gelen konuk işadamları heyetinin enerji, altyapı-çevre projeleri, atık yönetimi, makine endüstrisi ve mekatronik, tarım-hayvancılık ve peyzaj, gıda, ahşap-kereste, kağıt ve ambalaj sektörlerinde faaliyet gösterdiği ifade edilmektedir.

Bu çerçevede; anılan toplantıya katılmak isteyen firmaların, ekte yer alan başvuru formunu doldurarak 26 Kasım 2012 mesai bitimine kadar DEİK'e (Aycan Damalı; Faks: 0212 339 50 65; adamali@deik.org.tr ) teyit vermeleri gerekmektedir.

İlgili Dosyalar :

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Lösev
TS 10002