BM 4.EAGÜ Konferansı Sponsorluğu

12 Nisan 2011 Salı

Ülkemizin ev sahipliğinde İstanbul'da 9-13 Mayıs 2011 tarihlerinde Birleşmiş Milletler 4. En Az Gelişmiş Ülkeler (EAGÜ) Konferansı düzenlenecektir.


Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan yazıda,Dışişleri Bakanlığı’nın yazısına atıfla, ülkemizin  ev sahipliğinde İstanbul'da 9-13 Mayıs 2011 tarihlerinde Birleşmiş Milletler 4. En Az Gelişmiş Ülkeler (EAGÜ) Konferansı'nın düzenleneceği belirtilmektedir.

Yazıda devamla, söz konusu konferansın Türkiye'nin anılan ülkelerle ekonomik ve ticari ilişkilerinin ve uluslararası plandaki görüntüsünün geliştirilmesi açısından büyük önem arz ettiği ifade edilerek, konferansın bu amaçlara hizmet edecek şekilde gerçekleştirilmesinin, ev sahibi ülke olarak etkin bir hazırlığın yanı sıra buna paralel maddi kaynakların da tahsisini gerektirdiği belirtilmektedir. Bu çerçevede, işadamlarımızın, konferansa imkanları ölçüsünde maddi destek sağlamalarının önemli olduğu vurgulanmaktadır.

Söz konusu konferasın sponsorluğuna ilişkin detaylı bilgi Odamız Dış Ekonomik İlişkiler Müdürlüğü’nden (Tel: 314 37 79, e-posta:kerden@atso.org.tr) temin edilebilir.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
TS 10002