Makedonya'ya Ticaret Heyeti Programı

11 Mart 2011 Cuma

Firmaların yurtdışı pazar potansiyelinin arttırılması, ihracat bağlantıları kurabilmesi, yurtdışı firmalarla işbirliği imkânları yakalayabilmesi ve yurtdışı pazarları tanıması amacıyla, Gaziantep Ticaret Odası tarafından 13-16 Nisan 2011 tarihleri arasında Makedonya’ya yönelik bir Ticaret Heyeti Programı gerçekleştirilecektir.


Söz konusu heyete tarım ve gıda ürünleri, tekstil ve hazır giyim, kimyevi maddeler, medikal ürünler, plastik ve plastikten mamul eşya, makine ve ekipmanları, inşaat malzemeleri, mobilya, temizlik maddeleri, kağıt ürünleri, elektrikli ve elektronik cihazlar, demir-çelik ürünleri ve müteahhitlik, vb. sektörlerde faaliyet gösteren firmalar katılabileceklerdir. Program kapsamında; Türk ve Makedon firmaların katılımıyla bir İş Forumu ve arkasından firmalar arası ikili iş görüşmeleri organize edilecektir.

 

İkili iş görüşmelerine katılmak isteyen firmalarımız için organize edilecek olan ve ekte detaylarını görebileceğiniz iş gezisi programı kapsamında; etkinliğe katılacak firma sayısı yeterli çoğunluğa ulaştığı takdirde(en az 10 firma), KOBİ’lerimiz KOSGEB İş Gezisi Desteği'nden faydalanabileceklerdir. Söz konusu destekte firmaların konaklama, ulaşım masraflarının %50-60’ı (bulundukları şehre göre) KOSGEB tarafından karşılanmaktadır.

 

İş gezisi programı için kontenjan 20 firma ile sınırlı olup, son başvuru tarihi 21 Mart 2011 Pazartesi günüdür. Katılım, başvuru önceliğine göre belirlenecektir. 13-16 Nisan 2011 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Makedonya Ticari Heyet Programı’na katılmak ve bilgi almak isteyen üyelerimizin aşağıda iletişim detayları bulunan Gaziantep Ticaret Odası yetkili uzmanı ile temasa geçmeleri rica olunur.

 

Yetkili Kişi

H.Baran Uçaner, Kıdemli Uzman

KOBİ ve Dış İlişkiler Müdürlüğü

Gaziantep Ticaret Odası

Tel:0-342-220 30 30 (242)

E-posta:baranucaner@gto.org.tr

 

İlgili Dosyalar :

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination