Moldova/Gökoğuz Yeri

19 Temmuz 2011 Salı

TOBB’dan alınan yazıda, Gagauzya’nın başkenti Komrat’ta 04-05 Kasım 2011 tarihleri arasında, özerk bölgenin ekonomik olanaklarının tanıtımı amacıyla, “Gagauzya’ya Yatırım-Gelişme Vektörü” temalı II. Uluslararası Ekonomi Forumu’nun, 06 Kasım 2011 tarihinde ise “Gagauzya Şarap Yortusu”nun düzenleneceği belirtilmektedir.


Yazıda devamla, Gagauzya Bakanlık Komitesi tarafından düzenlenen II. Uluslararası Ekonomi Forumu’nun amacının yatırımcıları Gagauzya’nın ekonomik potansiyeli, yatırım olanakları ve rekabet avantajları ile tanıştırmak olduğu belirtilmekte ve söz konusu etkinliğe yerli ve yabancı işadamları ile hükümet yetkililerinin katılacağı ifade edilmektedir.

 

Söz konusu etkinlikle ilgili ayrıntılı bilgi almak isteyen üyelerimizin DEİK/Türk-Moldova İş Konseyi (Tel:+90 (212) 339 50 83 ; e-posta:akula@deik.org.tr) ile iletişime geçmeleri rica olunur.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Fuar
  • Fuar