Güney Sudan Cumhuriyeti'nin vatandaşlarımıza uyguladığı vize rejimi

5 Eylül 2011 Pazartesi

TOBB’ dan alınan yazıda, Güney Sudan Cumhuriyetinin vatandaşlarımıza uyguladığı vize rejimi hakkında bilgi verilmektedir. Vize uygulamasına ilişkin esaslar aşağıdaki gibidir:


- Güney Sudan Cumhuriyeti'ne seyahat edecek olan umuma mahsus ve resmi (diplomatik, hizmet ve hususi) pasaport hamili vatandaşlarımızın bu ülkenin Addisababa, Kampala ve Nairobi'deki temsilciliklerinden vize almaları gerekmektedir.

 

- Vize müracaatı için vatandaşlarımızdan, anılan temsilciliklerden temin edilecek vize başvuru formunun doldurulması, geçerli pasaport, 50 ABD Doları vize harcı, bu ülkede ikamet eden gerçek veya tüzel kişilerden davetiye ve sarıhumma aşı sertifikası ibrazı talep edilmektedir.

 

Söz konusu esaslar, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Dış Ekonomik İlişkiler Dairesi web sitesi http://www.tobb.org.tr/DEID/Sayfalar/AnaSayfa.aspx altındaki "Diğer Duyurular" başlığı altında yer almaktadır.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
TS 10002