Türk-Tayland İş Konseyi Ortak Toplantısı

5 Eylül 2011 Pazartesi

TOBB’dan alınan yazıda, DEİK/ Türk-Tayland İş Konseyi Türkiye'nin gün geçtikte önem kazanan Asya Pasifik pazarlarına entegrasyonunu sağlamak ve iki ülke arasındaki ticari ve ekonomik ilişkileri geliştirmek amacıyla 2010 yılı sonunda kurulmuştur.


Bu seneden itibaren dönüşümlü olarak Türkiye ve Tayland'da yapılacak Ortak Toplantıların birincisinin 23 Eylül 2011 tarihinde, İstanbul TOBB Plaza Konferans Salonunda gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.

 

Tayland ve Türkiye'den üst düzey yetkililerin katılımıyla düzenlenecek Ortak Toplantıda, iki ülke girişimcileri arasında iş görüşmeleri yapma imkânı da olacaktır. Bu çerçevede, bahse konu program, gerek Tayland pazarına girmek isteyen, gerekse mevcut pazar paylarını artırmayı amaçlayan firmalarımız için önemli bir fırsat olacaktır. Toplantıya katılım formu ve Tayland Heyet Listesi ilişikte bilgilerinize sunulmaktadır.

 

Toplantıya ve ikili iş görüşmelere katılmak isteyen firma temsilcilerinin ekte verilen katılım teyit formunu doldurarak en geç 20 Eylül 2011, Salı günü mesai saati bitimine kadar DEİK'e (Adem Kula; tel: +90 212 339 50 83, faks: +90 212 270 37 84, e-mail: akula@deik.org.tr ) iletmeleri gerekmektedir.

.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
TS 10002