Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı Alım Heyeti

6 Eylül 2011 Salı

İstanbul İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliğinden alınan yazıda, Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından İstanbul’da düzenlenecek olan, “Avrasya Ambalaj İstanbul 2011, 17.Uluslararası Ambalaj Endüstrisi Fuarı” ile eş zamanlı olarak, 13 – 16 Eylül 2011 tarihleri arasında; 7 ülkeden gelecek özel sektör temsilcilerinin katılımıyla alım heyeti programı gerçekleştirileceği belirtilmektedir.


Aşağıda verilen İstanbul İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği adresinden 14 Eylül 2011 Çarşamba günü gerçekleştirilecek olan ikili görüşmelere katılmak isteyen üyelerimizin, görüşmek istedikleri firmaları işaretlemek suretiyle Ek’te verilen başvuru formunu doldurarak en geç 12 Eylül Pazartesi günü mesai bitimine kadar İstanbul İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği fuar@iib.org.tr adresine e-mail ile göndermeleri gerekmektedir.

 

 

Adres:

Sanayi Cad. Çobançeşme Mevkii

Dış Ticaret Kompleksi

C Blok Yenibosna / İstanbul

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
TS 10002