Birinci Akdeniz Sanayi Yatırımları Zirvesi

9 Eylül 2011 Cuma

ASCAME’den alınan yazıda, ASCAME Sanayi Komisyonu Başkanlığı'nı yürüten Mersin Ticaret ve Sanayi Odası'nın çabalarıyla, ASCAME Yatırım Komisyonu işbirliğinde, ASCAME çatısı altında 29 Eylül - 1 Ekim 2011 tarihleri arasında Mersin'de, "Birinci Akdeniz Sanayi Yatırımları Zirvesi" düzenleneceği bildirilmektedir. Bu Zirve kapsamında, Akdeniz çanağında mevcut bulunan Serbest Bölgeler ve Organize Sanayi Bölgeleri ile buralardaki yatırım olanaklarına ilgi duyan potansiyel yatırımcıların bir araya getirilmesi hedeflenmektedir. Etkinliğe ilişkin bilgiler www.medindustrysummit.com internet sitesinden katılımcıların erişimine sunulmuştur.


Bu kapsamda, bu önemli organizasyonda Organize Sanayi Bölgeleri ve Serbest Bölgelerin bölgemizdeki yatırım imkânlarını anlatmak üzere stant kurabilecekleri belirtilmektedir.

 

 

Detaylı Bilgi için :

Ezgi Biçer

Tel: 0324 238 95 00 /291

E-mail: ebicer@matso.org.tr

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
TS 10002