Türkiye – Singapur İş Forumu

8 Mayıs 2012 Salı

DEİK’den alınan yazıda,Türk - Singapur İş Konseyi, Singapur İş Federasyonu (Singapore Business Federation), International Enterprise Singapore ve Singapur Ekonomik Kalkınma Kurulu (Singapore Economic Development Board) işbirliğinde, T.C. Başbakan Yardımcısı Sayın Ali Babacan ve Singapur Cumhuriyeti Başbakan Yardımcısı ve Maliye Bakanı Sayın Tharman Shanmugaratnam’ın katılımı ile Türkiye – Singapur İş Forumu, 30 Mayıs 2012 tarihinde, 14.00 – 17.00 saatleri arasında, Swiss Otel Bosphorus Cenevre Salonu’nda gerçekleştirileceği belirtilmektedir.


Singapur’dan gelecek üst düzey yetkililerin katılımıyla düzenlenecek İş Forumu’nun ardından, bilgi ve iletişim teknolojileri, enerji, su arıtma ve denetimi, alt yapı ve şehir planlama, liman işletmeciliği ve emtia sektörlerinde faaliyet gösteren yaklaşık 25 Singapurlu işadamı ve girişimcinin katılımıyla ikili iş görüşmeleri gerçekleştirilecektir. Bu çerçevede, bahse konu program, gerek Singapur pazarına girmek isteyen gerekse, pazar paylarını daha da artırmayı amaçlayan firmalarımız için önemli bir fırsat oluşturduğu bildirilmiştir.

Söz konusu etkinliğe katılmak isteyen firmaların başvuru formunu İngilizce doldurarak en geç 25 Mayıs 2012 mesai bitimine kadar DEİK’e ( Dilek Morgül, e-posta:
dmorgul@deik.org.tr, faks: 0212 270 37 84) iletmeleri gerekmektedir.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
TS 10002