Gürcistan Ticaret ve Müteahhitlik Heyeti Programı

9 Mayıs 2012 Çarşamba

DEİK’den alınan yazıda, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Müsteşarı Sayın Özgür Özaslan’ın katılımıyla, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) organizasyonu ile 18 - 20 Mayıs 2012 tarihlerinde Batum Turizm ve Ticaret Heyeti Programı düzenleneceği belirtilmektedir.


Girişimcilerimize potansiyel iş fırsatları sunan Gürcistan’da pazar payımızın arttırılması ve adı geçen ülkeyle yeni işbirliği imkânlarının oluşturulması amacıyla düzenlenecek olan söz konusu heyete başta turizm ve müteahhitlik olmak üzere diğer ilgili sektörlerden uluslararası standartlara uygun ürünler imal ve ihraç eden firmalarımız iştirak edebilecektir.

Ekte sunulan taslak program uyarınca, söz konusu ziyaret kapsamında Acara Özerk Cumhuriyeti Hükümet Başkanı Sayın Levan Varşalomidze’nin katılımıyla düzenlenecek İş Forumunun yanı sıra, Türkiye ve Gürcistan girişimcileri arasında ikili iş görüşmeleri gerçekleştirilmesi öngörülmektedir.

Bu çerçevede, Batum Turizm ve Ticaret Heyeti programına katılmak isteyen üyelerimizin başvuru formunu eksiksiz doldurarak, organizasyon kapsamındaki 2 gece konaklama ve transfer giderlerinin karşılanmasını teminen 300 (üçyüz) Avro avans bedelinin Türk-Avrasya İş Konseyleri hesabına (Türkiye İş Bankası Beyoğlu Şubesi, Şube kodu: 1011, IBAN: TR95 0006 4000 0021 0113 3145 67, Avro Hesabı) yatırıldığını belgeleyen banka dekontu ile birlikte 15 Mayıs 2012, Salı günü mesai bitimine kadar DEİK'e (H. Çağla Mazlum, Tel: 0212 339 50 10, E-mail:
avrasya@deik.org.tr / Faks: 0212 270 37 84 ) iletmeleri gerekmektedir. Ulaşım için rezervasyon ve bilet alım işlemleri katılımcılar tarafından münferit olarak organize edileceği bildirilmiştir

İlgili Dosyalar :

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
TS 10002