Kalkınma Ajansı Programlarına Yönelik Proje Döngüsü Yönetimi ve Proje Yazma Eğitimi

10 Şubat 2011 Perşembe

Bölgesel kalkınmayı amaçlayan Kalkınma Ajansları’nın uygulayacağı projeler ile farklı alanlarda kaynak bulma fırsatları oluşturulmuştur Günümüzde işletmeler ve kurumlar bu tarz desteklerden yararlanmak için proje hazırlama, uygulama süreci Proje Döngüsü Yönetimi (PCM) ve mantıksal çerçeve yaklaşımını kullanmaktadırlar. Açılan teklif çağrılarına proje teklifi sunarken bu sisteme uygun teklifler sunulması gerekmektedir.


Söz konusu projelerden yaralanmak isteyen yararlanıcılara Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında ve Odamız Avrupa İşletmeler Ağı Ofisi İşbirliğinde Proje Döngüsü Yönetimi ve Proje Yazma Eğitimi gerçekleştirilecektir. 

 

Eğitime programına katılmak isteyenler Odamız web sayfası (www.atso.org.tr) üzerinden online olarak başvuru ve ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirler. Eğitimde, katılımcı sayısının sınırlı olması ve kayıtlarda başvuru sırasının dikkate alınması nedeniyle öncelikle online başvuruda bulunmanız tavsiye edilmektedir.

 

Ayrıntılı bilgi için ATSO AKADEMİ EGİTİM PROGRAMLARI bölümüne giriniz.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
TS 10002