III. Karayolu Trafik Güvenliği Sempozyumu ve Fuarı

11 Ocak 2012 Çarşamba

Antalya Valiliği İl Emniyet Müdürlüğü’nden alınan 28.12.2011 tarihli yazı ve ekinde bulunan İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü’nün 22.12.2011 tarih B.05.1.EGM.0.84.34085(64209) 1096 Sayılı yazısında “III. Karayolu Trafik Güvenliği Sempozyumu ve Fuarı” ile ilgili detaylara yer verilmektedir.


Yazıda; ülkemiz karayolu trafik güvenliğinin sağlanması amacıyla kamu ve özel sektör kuruluşları, üniversite ve meslek örgütleri mensuplarının bilimsel çalışmalarının karşılıklı olarak paylaşıldığı, uygulamacılarla bilim adamlarını bir araya getiren kongre, sempozyum gibi ortamların büyük yarar sağladığı düşüncesiyle İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü (Trafik Hizmetleri Başkanlığı-Polis Akademisi Başkanlığı) Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Başkanlığı Karayolu Düzenleme Genel Müdürlüğü ve Karayolları Genel Müdürlüğü, Gazi Üniversitesi Rektörlüğü, Bahçeşehir Üniversitesi Rektörlüğü ile TÜVTÜRK iş birliği ile 2012 yılında “III. Karayolu Trafik Güvenliği Sempozyumu ve Sergisi” düzenleneceği belirtilmektedir.  

“III. Karayolu Trafik Güvenliği Sempozyumu ve Sergisine” bildiri sunmak veya izleyici olarak katılmak isteyenlerin www.karayolutrafiksempozyumu.com internet adresinden detaylı bilgilere ulaşabileceği bildirilmiş olup, sempozyum ile ilgili önemli tarihler aşağıda belirtilmiştir.

Bildiri özeti son gönderme tarihi                   :13 Ocak 2012

Kabul edilen bildirilerin duyuru tarihi           :10 Şubat 2012

Bildiri tam metninin gönderme son tarihi      :30 Mart 2012

Sempozyum tarihleri                                     :16–18 Mayıs 2012

Üyelerimizin dikkatine sunulur.

 

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Lösev
TS 10002