Tanzanya-Etiyopya

10 Ocak 2011 Pazartesi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden (TOBB) alınan yazıda Dış Ticaret Müsteşarlığı’nın (DTM) 2003 yılından bu yana yürüttüğü “Afrika Ülkeleri ile Ekonomik İlişkilerin Geliştirilmesi Stratejisi” çerçevesinde, Devlet Bakanı Zafer Çağlayan başkanlığında 7-11 Mart 2011 tarihlerinde Tanzanya ve Etiyopya’ya resmi bir ziyaret düzenleneceği bildirilmiştir.


Söz konusu ziyaretlere yönelik olarak, DTM tarafından yürütülen hazırlık çalışmalarında gündeme getirmek amacıyla, Tanzanya ile ticari ve ekonomik ilişkilerin arttırılmasına yönelik işbirliği imkanlarına, öncelik verilecek sektörlere, ticaretin geliştirilmesi için önerilere, ikili ilişkilerde yaşanan sorunlara ve çözüm önerilerine yönelik görüş talep edilmiştir.

Bu çerçevede, konu ile ilgili görüşlerini belirtmek isteyen üyelerimizin 17 Ocak Pazartesi gününe kadar görüşlerini Odamıza (E-posta: oisgoren@atso.org.tr, Faks: 314 37 86) iletmeleri gerekmektedir.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination