“Yeni Kalkınma Döneminde Spor ve Turizm” Uluslararası Fuarı ve Konferansı

5 Nisan 2011 Salı

“Yeni Kalkınma Döneminde Spor ve Turizm” Uluslararası Fuar ve Konferansı, Türkmenistan Devlet Turizm ve Spor Komitesi tarafından 12-14 Mayıs 2011 tarihleri arasında Aşkabat’ta düzenlenecektr.


Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan yazıda, Başbakanlık Dış Ticaret Müsteşarlığı’nın yazısına atıfla, 12-14 Mayıs 2011 tarihleri arasında, Aşkabat’ta, Türkmenistan Devlet Turizm ve Spor Komitesi tarafından, “Yeni Kalkınma Döneminde Spor ve Turizm” Uluslararası Fuar ve Konferansının düzenleneceği bildirilmektedir.

Yazıda devamla, söz konusu fuarın, Türkmenistan Hükümeti’nin resmi bir faaliyeti olmasının yanı sıra, turist ve tur operatörleri açısından gerçekleştirilen en büyük etkinlik olduğu ve turizm, spor ve turistik tesislerin inşası sektörlerinde faaliyet gösteren organizasyonlara yönelik düzenlendiği belirtilmektedir.

Konuya ilişkin detaylı bilgi www.tourism-sport.gov.tm web sitesinden temin edilebilir. Ayrıca, konu ile ilgili olarak aşağıdaki iletişim bilgilerinden temasa geçilebilir.

Tel: +99312-39-76-06/39 00 65/35 47 77

E-posta: turkmentour@online.tm

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
TS 10002