İnşaat Sigortaları Eğitimi

23 Kasım 2010 Salı

İnşaat sigortaları, inşaat sektörünün karşı karşıya bulunduğu riskleri, bu sektörde faaliyet gösteren kurum ve kuruluşların yasal olarak yaptırmak zorunda oldukları ve temel risklerini koruma altına almaları için yaptırmaları gereken sigortaları kapsamaktadır. İnşaat sigortaları konusundaki bilinçlenme, oluşabilecek tehlikeler karşısında firmaların güvence sağlaması açısından büyük önem arz etmektedir.


Odamız 44. Grup Meslek Komitemizin (sigorta faaliyetleri) talebi doğrultusunda inşaat sigortaları konularında Türk Sigorta Enstitüsü Vakfı (TSEV) işbirliğinde sektör mensuplarına yönelik olarak “ATSO AKADEMİ” çatısı altındaİNŞAAT SİgortalarI konulu bir eğitim gerçekleştirilecektir. 

 

Eğitimlerimize katılmak isteyenler Odamız web sayfası (www.atso.org.tr) üzerinden online olarak başvuru işlemi gerçekleştirebilirler. Eğitimlerimizde katılımcı sayısının sınırlı olması ve kayıtlarda başvuru sırasının dikkate alınması nedeniyle öncelikle online başvuruda bulunmanız tavsiye edilmektedir.

 

Ayrıntılı bilgi için ATSO AKADEMİ EĞİTİM PROGRAMLARI bölümüne giriniz.

 

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Growtech