Şirket Hisselerinin En Yüksek Değere Satışı

25 Kasım 2010 Perşembe

Küreselleşmenin ve dünyadaki gelişmelerin ışığında ülkemizdeki şirketler de yabancı veya yerli sermaye kullanarak şirketlerini geliştirmenin yollarını aramaya başlamışlardır. Ancak şirket ortakları, şirketlerinin hisselerini satmanın yollarını tam olarak bilemedikleri ve bu yolda karşılaşacakları sorunlarla ilgili sorulara tam olarak cevap bulamadıkları için, yeni bir ortağa olumlu olarak baksalar da, konuyu tam olarak bilemedikleri için bir takım zorluklar yaşamaktadırlar.


İşletmelere farklı bir bakış açısı kazandırmak amacıyla, Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında Şirket Hisselerinin Satışı-Şirket Birleşme ve Devralmalarına İlişkin Süreçler ve Hukuksal  İşlemler konularında bir bilgilendirme toplantısı gerçekleştirilecektir.

 

Bilgilendirme toplantısına katılmak isteyenler Odamız web sayfası (www.atso.org.tr) üzerinden online olarak başvuru işlemini gerçekleştirebilirler. Toplantılarda, katılımcı sayısının sınırlı olması ve kayıtlarda başvuru sırasının dikkate alınması nedeniyle öncelikle online başvuruda bulunmanız tavsiye edilmektedir.

 

Ayrıntılı bilgi için ATSO AKADEMİ EĞİTİM PROGRAMLARI bölümüne giriniz.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Growtech