İGEME'nin "Trading Highlights from Turkey" adlı yayını

26 Kasım 2010 Cuma

TOBB’dan alınan yazıda, ihracatçı firmaların ve ürünlerinin yurtdışında tanıtımına yönelik olarak çeşitli yayınlar hazırlanmakta olduklarından bahisle "Trading Highlights From Turkey" adlı yayının da söz konusu yayınlar arasında yer aldığı ve 11 yıldır yayınlandığı belirtilmektedir.


Söz konusu yazıda, yayının çeşitli ülkelerde bulunan Ticaret Müşavirliklerimize, ticareti geliştirme kuruluşları ile meslek kuruluşlarına ücretsiz olarak ulaştırılmakta olduğu, ticari heyet/fuar gibi organizasyonlarda dağıtılmakta ve İGEME'nin web sitesinin İngilizce arayüzünde http://www.igeme.gov.tr/english/adrlists/thft2010-2.pdf linkinde yer aldığı belirtilmektedir.

Renkli olarak kuşe kağıda basılan ve İngilizce dilinde hazırlanan yayına, reklam vermek veya tanıtım bölümünde yer almak firmaların başvuru formu ile ücretin yatırıldığına dair belgenin,29 Kasım 2010 tarihine kadar İGEME Merkezine (Hikmet Baycan,Tel:03124172223/284,E-mail:hikmetb@igeme.gov.tr) ulaştırılması gerekmektedir.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Growtech