Şirketlerde Kurumsallaşma Unsurları Eğitimi

30 Kasım 2010 Salı

Kurumsallaşma, bir şirketin faaliyetlerini kişilerin varlığına bağımlı olmadan sürdürebilmesini ve geliştirebilmesini sağlayacak bir sistemin işletmede kurulmasıdır. Her sistemde olduğu gibi, sistemin parçalarının, rollerinin, görevlerinin belirlenmiş, karşılıklı etkileşimin altyapısının kurulmuş olması ve sistemin kendi bütünlüğü içinde işleyebilmesi gerekmektedir.


Kurumsallaşma konusunda bilgi sahibi olmak isteyenlere Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ”  çatısı altında “ŞİRKETLERDE KURUMSALLAŞMA UNSURLARI” konulu bir eğitim gerçekleştirilecek olup; eğitimlerimize katılmak isteyenler Odamız web sayfası (www.atso.org.tr) üzerinden online olarak başvuru ve ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirler. Eğitimlerimizde katılımcı sayısının sınırlı olması ve kayıtlarda başvuru sırasının dikkate alınması nedeniyle öncelikle online başvuruda bulunmanız tavsiye edilmektedir.

 

Ayrıntılı bilgi için ATSO AKADEMİ EĞİTİM PROGRAMLARI bölümüne giriniz.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Growtech