Finansal Analiz ve Risk Yönetimi Eğitimi

30 Kasım 2010 Salı

Finansal yönetim sürecini başarılı uygulayan işletmeler güvenilir, uygun ve sürdürülebilir olduklarını kanıtlayarak; rekabet üstünlüğü elde etmektedir. Finans yönetimi, işletmenin temel amaçlarına ulaşmayı sağlayıcı finansal politika ve stratejileri saptamak, bu politika ve stratejilere uygun planlar hazırlamak, bunların uygulanmasını sağlamak, analiz etmek ve sonuçları denetlemek gibi görevleri üstlenmiştir.


Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ”  çatısı altında “FİNANSAL ANALİZ VE RİSK YÖNETİMİ” konulu bir eğitim gerçekleştirilecek olup; eğitimlerimize katılmak isteyenler Odamız web sayfası (www.atso.org.tr) üzerinden online olarak başvuru ve ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirler. Eğitimlerimizde katılımcı sayısının sınırlı olması ve kayıtlarda başvuru sırasının dikkate alınması nedeniyle öncelikle online başvuruda bulunmanız tavsiye edilmektedir.

 

Ayrıntılı bilgi için ATSO AKADEMİ EĞİTİM PROGRAMLARI bölümüne giriniz.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Growtech