Türk-Çin İş Konferansı

20 Aralık 2010 Pazartesi

Çin Halk Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı Ticareti Geliştirme Dairesi Genel Direktör Vekili Sn. Wu Tongdiao ve beraberindeki heyet 23 Aralık 2010 Perşembe günü saat 10:00-14:00 arasında DEİK’i ziyaret edecek olup ziyaret kapsamında, Sn. Wu Tongdiao’nun katılımıyla Türkiye ile Çin arasındaki ticari ve ekonomik ilişkilerin mevcut durumunun değerlendirileceği ve sonrasında firmalar arasında ikili görüşmelerin yapılacağı “Türk-Çin İş Konferansı” düzenlenecektir.


DEİK’ten alınan yazıda, Çin Halk Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı Ticareti Geliştirme Dairesi Genel Direktör Vekili Sn. Wu Tongdiao ve ekli dosyada listesi bulunan beraberindeki heyetin 23 Aralık 2010 Perşembe günü saat 10:00-14:00 arasında DEİK’i ziyaret edecekleri belirtilmiştir.

Ziyaret kapsamında Sn. Wu Tongdiao’nun katılımıyla Türkiye ile Çin arasındaki ticari ve ekonomik ilişkilerin mevcut durumunun değerlendirileceği ve sonrasında firmalar arasında ikili görüşmelerin yapılacağı “Türk-Çin İş Konferansı” düzenlenecektir.

Söz konusu toplantıya katılmak isteyen üyelerimizin ekte yer alan başvuru formunu eksiksiz doldurarak katılım teyitlerini en geç 22 Aralık 2010 Çarşamba mesai bitimine kadar DEİK’e (Uğur Tanyeli, Tel: 212 339 50 87, Faks: 212 270 37 84, eposta: utanyeli@deik.org.tr) iletmeleri gerekmektedir.


Ekler:

1- Program
2- Heyet Listesi
3- Katılım Formu

  

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination