Mağazacılık, Müşteri İlişkileri, Görsellik ve Satış Pazarlama Eğitimi

1 Aralık 2010 Çarşamba

Tekstil sektöründe yapılan yatırımların başarıya ulaşması adına mağazacılığı etkileyen güncel gelişmelerin farkında olmak, kaliteli bir müşteri ilişkileri ekibi oluşturmak ve satış pazarlama tekniklerinin farkında olarak hizmet vermek işletmeler adına büyük önem arz etmektedir.


Odamız 10. Grup Meslek Komitemizin (tekstil faaliyetleri) talebi doğrultusunda sektör mensuplarına yönelik olarak “ATSO AKADEMİ” çatısı altında “MAĞAZACILIK, MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ, GÖRSELLİK, SATIŞ PAZARLAMA” konulu bir eğitim gerçekleştirilecektir.

 

Eğitimlerimize katılmak isteyenler Odamız web sayfası (www.atso.org.tr) üzerinden online olarak başvuru işlemini gerçekleştirebilirler. Eğitimlerimizde katılımcı sayısının sınırlı olması ve kayıtlarda başvuru sırasının dikkate alınması nedeniyle öncelikle online başvuruda bulunmanız tavsiye edilmektedir.

 

Ayrıntılı bilgi için ATSO AKADEMİ EĞİTİM PROGRAMLARI bölümüne giriniz.

 

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination