Yunanistan Dışişleri Bakan Yardımcısı Sayın Spyros Kouvelis’in Türkiye’ye Resmi Ziyareti Vesilesi ile Türk-Yunan İş Forumu (26 Ekim 2010, İstanbul)

19 Ekim 2010 Salı

Yunanistan Dışişleri Bakan Yardımcısı Sayın Spyros Kouvelis’in Türkiye’ye resmi ziyareti vesilesi ile 26 Ekim 2010 tarihinde saat 10:00’da Yunan İstanbul Konsolosluğu’nun Şişmanoğlu Konağı’nda Türk-Yunan İş Forumu düzenlenecektir.


 

DEİK’ten alınan yazıda, Yunanistan İstanbul Başkonsolosluğu’nun yazısına atıfla,  Yunanistan Dışişleri Bakan Yardımcısı Sayın Spyros Kouvelis’in Türkiye’ye resmi ziyareti vesilesi ile 26 Ekim 2010 tarihinde saat 10:00’da Yunan İstanbul Konsolosluğu’nun Şişmanoğlu Konağı’nda Türk-Yunan İş Forumu düzenleneceği bildirilmiştir.

Yunan Dışişleri Bakan Yardımcısı Sayın Spyros Kouvelis ve T.C. Dış Ticaret Müsteşarı Sayın Ahmet Yakıcı’nın onurlandırmaları öngörülen söz konusu Forum’da Türkiye-Yunanistan arasındaki ticari ve ekonomik işbirliği imkanlarının görüşülmesi öngörülmektedir. Katılım sağlayan üyelerimizin Yunanlı muhatapları veya iş dünyası kuruluşları ile ikili görüşme imkanı bulacakları belirtilmektedir.

Söz konusu ziyarete katılmak isteyen üyelerimizin ekte yer alan katılım formunu doldurarak en geç 21 Ekim 2010 saat 12:00’ye kadar DEİK’e (Leyla Gürbüz, Tel : 212 339 50 20, Faks: 0212- 339 50 65,
leylagurbuz@deik.org.tr ) iletmeleri gerekmektedir.


Ek: Katılım Formu
      Yunan Özel Sektör Heyeti Listesi

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination