CCPIT Şangay Alt Konseyi Genel Sekreter Yardımcısı ve Heyeti ile Toplantı ve Firmalararası İkili Görüşmeler

6 Aralık 2010 Pazartesi

Çin Uluslararası Ticaret ve Tanıtım Konseyi (CCPIT) Şangay Alt Konseyi Genel Sekreter Yardımcısı Sn. Sun Guo Zuo ve beraberindeki heyet 10 Aralık 2010 Cuma günü saat 09:30 - 11:30 arasında DEİK’i ziyaret edecek olup, ziyaret kapsamında Türkiye ile Çin arasındaki ticari ve ekonomik ilişkilerin mevcut durumunun değerlendirileceği bir toplantı ve toplantı sonrasında firmalar arasında ikili görüşmeler gerçekleştirilecektir.


DEİK’ten alınan yazıda, Çin Uluslararası Ticaret ve Tanıtım Konseyi (CCPIT) Şangay Alt Konseyi Genel Sekreter Yardımcısı Sn. Sun Guo Zuo ve beraberindeki heyetin 10 Aralık 2010 Cuma günü saat 09:30 - 11:30 arasında DEİK’i ziyaret edecekleri belirtilmiştir.

Ziyaret kapsamında gerçekleştirilecek olan toplantıda Türkiye ile Çin arasındaki ticari ve ekonomik ilişkilerin mevcut durumu değerlendirilecek olup toplantı sonrasında firmalar arasında ikili görüşmeler gerçekleştirilecektir.

Söz konusu olan toplantıya katılmak isteyen üyelerinizin ekte yer alan başvuru formunu eksiksiz doldurarak, katılımcının isminin de kayıtlı olduğu ödeme dekontu (DEİK üyesi firmalar için 50 TL, DEİK üyesi olmayan firmalar için 75 TL’dir.) ile birlikte en geç 8 Aralık 2010, Çarşamba mesai bitimine kadar DEİK’e (Uğur Tanyeli, Tel: 212 339 50 87, Faks: 212 270 37 84, eposta:
utanyeli@deik.org.tr) iletmeleri gerekmektedir.

Not: Toplantıda Türkçe-İngilizce simultane tercüme olacaktır.

Ekler:
1- CCPIT Şangay Heyet Listesi
2- CCPIT Şangay Heyet Profilleri
3- Katılım Formu
4- Program

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
TS 10002