Türk-Hırvat İş Konseyi Toplantısı

10 Aralık 2010 Cuma

Türkiye-Hırvatistan Karma Ekonomik Komisyonu V. Dönem Toplantısı vesilesiyle 15 Aralık 2010 tarihinde İstanbul TOBB Plaza’da Türk-Hırvat İş Konseyi Toplantısı gerçekleştirilecektir.


TOBB’dan alınan yazıda, Türkiye-Hırvatistan Karma Ekonomik Komisyonu V. Dönem Toplantısı vesilesiyle 15 Aralık 2010 tarihinde İstanbul TOBB Plaza’da Türk-Hırvat İş Konseyi Toplantısı gerçekleştirileceği belirtilmiştir. Sözkonusu toplantıya Hırvatistan Ekonomi, Çalışma ve Girişimcilik Bakanı Đuro Popijač ve beraberinde Hırvat işadamlarının katılımı öngörülmektedir.

Hırvat işadamları heyetinde perakende tekstil, tohumculuk, gemi inşaatı, danışmanlık, içecek – gıda, elektrik - elektronik, mühendislik, enerji, tarım, inşaat ve gayrimenkul alanlarında faaliyet gösteren firmalar yer almaktadır. 

 

Türk ve Hırvat firmaların karşılıklı yatırım ve ticaret imkanlarını değerlendirmesi açısından büyük önem taşıyan toplantıya katılmak isteyen üyelerimizin http://www.tobb.org.tr/deid/duyurular.php web sayfasında yer alan başvuru formunu doldurarak, toplantı katılım ücreti ödeme dekontu ile birlikte en geç 13 Aralık 2010 mesai bitimine kadar aşağıda DEİK’e (Aslı Cora, Faks: 212 - 339 50 65, E-posta: acora@deik.org.tr) iletmeleri rica olunur.  

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
TS 10002