Türkiye-Venezuela Ortak İşbirliği Komisyonu Toplantısı

16 Aralık 2010 Perşembe

Türkiye ve Venezuela arasındaki “İşbirliği Çerçeve Anlaşması”nın 6.maddesi gereğince kurulması öngörülen Ortak İşbirliği Komisyonu’nun 2011 yılı Şubat ayında toplanması planlanmaktadır.


TOBB’dan alınan yazıda, Dışişleri Bakanlığı’nın yazısına atıfla, Türkiye ve Venezuela arasındaki “İşbirliği Çerçeve Anlaşması”nın 6.maddesi gereğince kurulması öngörülen Ortak İşbirliği Komisyonu’nun 2011 yılı Şubat ayında toplanmasının planlandığı belirtilmiştir.

Bu çerçevede, Ortak İşbirliği Komisyonu hazırlık toplantısında kullanılmak üzere, Venezuela ile ticari ve ekonomik ilişkilerin arttırılmasına yönelik işbirliği imkanları, öncelik verilecek sektörler, ticaretin geliştirilmesi için öneriler, ikili ilişkilerde yaşanan sorunlar ve çözüm önerilerinize ilişkin görüşlerinizi 20 Aralık 2010 tarihine kadar Odamız Dış Ekonomik İlişkiler Müdürlüğü’ne (kerden@atso.org.tr) bildirmeniz rica olunur.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
TS 10002