DEİK/Dünya Türk İş Konseyi (DTİK) İletişim Platformu Üyeliği

25 Ekim 2010 Pazartesi

DEİK/Dünya Türk İş Konseyi (DTİK) tarafından “Dünya Türk İş Konseyi İletişim Platformu” (www.dtik.org.tr) faaliyete geçirilmiştir.


TOBB’dan alınan yazıda, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu’nun (DEİK) yazısına atıfla, Dünya Türk İs Konseyi (DTİK)’nin, 10–11 Nisan 2009 tarihlerinde, İstanbul’da gerçekleştirilen, Dünya Türk Girişimciler Kurultayı’ndan sonra, 5 Bölge (Afrika&Ortadoğu&Körfez, Amerika, Asya Pasifik, Avrasya, Avrupa) Komitesi bazında hız verdiği çalışmalar çerçevesinde, tüm dünyadaki Türk girişimcilerimize bilgi akışı sağladığı ve yurt dışında ve yurt içinde çeşitli faaliyetler düzenlediği belirtilmektedir.

Yazıda devamla, 2009 yılında gerçekleşen Kurultay’dan sonra tüm dünyadaki Türk girişimcilerimiz arasında oldukça yoğunlaşan kıtalararası iletişimi, aradaki mesafe ve saat farkı engelini kaldırıp kolaylaştırmak ve bu sayede temelleri atılmış olan ticari faaliyetleri de geliştirmek adına, DEİK/Dünya Türk İş Konseyi (DTİK) tarafından “Dünya Türk İş Konseyi İletişim Platformu”nun (www.dtik.org.tr) faaliyete geçirildiği bildirilmektedir.

Söz konusu platforma üyelik başvuruları www.dtik.org.tr adresi üzerinden online olarak gerçekleştirilmekte olup detaylı bilgi için DEİK / Dünya Türk İş Konseyi ile irtibata geçilmesi  (Tel: 0 212 339 50 76, 90 E-mail: info@dtik.org.tr ) gerekmektedir.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
TS 10002