Nahçıvan Ticaret Heyeti

14 Ekim 2010 Perşembe

Nahçıvan’a yönelik olarak 26-27 Ekim 2010 tarihleri arasında Devlet Bakanı Sayın Zafer ÇAĞLAYAN başkanlığında “Ticaret Heyeti Programı”düzenlenecektir.


 

T.C. Başbakanlık Dış Ticaret Müsteşarlığı’ndan alınan yazıda, Dış Ticaret Müsteşarlığı koordinasyonu, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) organizasyonu ve Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) işbirliği ile Doğu Anadolu İhracatçı Birlikleri (DAİB) Genel Sekreterliği tarafından Devlet Bakanı Sayın Zafer ÇAĞLAYAN başkanlığında, Nahçıvan’a yönelik olarak 26-27 Ekim 2010 tarihleri arasında bir “Ticaret Heyeti Programı”  düzenleneceği belirtilmiştir.

İnşaat malzemeleri, işlenmiş gıda, tarım makineleri, hazır giyim, plastik ve mamulleri, kimyasal ürünler ve mobilya başta olmak üzere tüm sektörlerde faaliyet gösteren ve uluslararası standartlara uygun ürünleri imal ve ihraç eden firmalarımızın katılabileceği heyet kapsamında, Türkiye ve Nahçıvan üst düzey yetkililerinin katılımıyla düzenlenecek İş Forumunun yanısıra, Türk ve  Nahçıvanlı girişimciler arasında ikili iş görüşmeleri gerçekleştirilecektir.

Söz konusu ticaret heyetine katılım için 22 Ekim 2010 Cuma günü mesai bitimine kadar Doğu Anadolu İhracatçı Birlikleri (DAİB) Genel Sekreterliği  (İlgili Kişiler: Ahmet GÜNAY, Sinan ATA, Tel: 0 442 214 11 84 Dahili: 303-308, E-posta: ahmet.gunay@daib.org.tr, sinanata@daib.org.tr) ile irtibata geçilmesi rica olunur.  

Nahçıvan Pazarı Hakkında Detaylı Bilgi İçin;

Tuğrul SOMUNCUOĞLU – Azerbaycan Ülke Masası Uzmanı (İGEME)

Tel: 0 312 417 22 23 Dahili:272

E-posta: tugruls@igeme.gov.tr 

 

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination