18. Türk-Japon İş Konseyi Ortak Toplantısı (25 Kasım 2010)

10 Kasım 2010 Çarşamba

DEİK/Türk-Japon İş Konseyi tarafından, 25 Kasım 2010 tarihinde, İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde, “Türkiye’de Japon Yılı” etkinliklerinin kapanış toplantısı niteliğinde “18. Türk-Japon İş Konseyi Ortak Toplantısı” ve sonunda “2010 Türkiye’de Japon Yılı Kapanış Etkinlikleri” gerçekleştirilecektir.


DEİK’ten alınan yazıda, 2010 yılının “Türkiye’de  Japon Yılı” olarak kutlanması çerçevesinde,  Türkiye ile Japonya arasında gelişen ekonomik ilişkileri takip etmek, iki ülke arasında işbirliğini desteklemek ve teşvik etmek amacıyla DEİK/Türk-Japon İş Konseyi tarafından 25 Kasım 2010 tarihinde İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde, “Türkiye’de Japon Yılı” etkinliklerinin kapanış toplantısı niteliğinde “18. Türk-Japon İş Konseyi Ortak Toplantısı” ve sonunda “2010 Türkiye’de Japon Yılı Kapanış Etkinlikleri”nin gerçekleştirileceği belirtilmiştir.

Toplantı çerçevesinde düzenlenmesi planlanan oturumlarda Türkiye ve Japonya arasındaki ekonomik ilişkilerin mevcut ve gelecek durumu ele alınacak olup Türk ve Japon şirketlerinin üçüncü ülkelerdeki işbirliği fırsatları masaya yatırılacaktır. Enerji, altyapı, bankacılık ve finans, elektronik, bilişim teknolojileri, gıda ve otomotiv sektörlerinde yatırım imkanlarının tartışılacağı sektörel oturumlara Türkiye ve Japonya’dan üst düzey yetkili kurum, kuruluş ve  önde gelen özel sektör yöneticileri davet edilecektir.

Söz konusu toplantıya katılmak isteyen üyelerimizin 22 Kasım 2010 Pazartesi mesai bitimine kadar DEİK ile (Uğur Tanyeli, Tel: 212 339 50 87, Faks: 212 270 37 84, eposta: utanyeli@deik.org.tr) irtibata geçmeleri gerekmektedir.

Ekler:
1. Taslak Program
2. Japon Ticaret Heyeti Listesi

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
TS 10002