Tarım Sigortaları ve Tarımda Risk Yönetimi Eğitimi

23 Eylül 2010 Perşembe

Tarım, nüfusun temel ihtiyaç maddelerini üreten bir sektör olması nedeni ile stratejik bir öneme sahip olup; diğer sektörler içerisinde doğal, ekonomik, sosyal ve kişisel risklerden en fazla etkilenen kesimdir. Ülkeler kendi doğal, sosyal, temel ekonomik yapılarıyla tarım politikalarını dikkate alarak bilinçlendirilmiş tarım ürün sigorta sistemlerini kurmuşlardır. Tarımın bu kadar önemli olduğu bir ülkede bilinçli olmak daha fazla önem arz etmektedir.


Odamız 44. Grup Meslek Komitemizin (sigorta faaliyetleri) talebi doğrultusunda tarım sigortaları, tarımda risk yönetimi gibi konularda Türk Sigorta Enstitüsü Vakfı (TSEV) işbirliğinde sektör mensuplarına yönelik olarak “TARIM SİGORTALARI” konulu eğitim gerçekleştirilecektir. Eğitimlerimize katılmak isteyenler Odamız web sayfası (www.atso.org.tr) üzerinden online olarak başvuru gerçekleştirebilirler. 

 

Söz konusu eğitim Odamız Atatürk Konferans Salonunda ücretsiz olarak yapılacak olup; eğitime katılımlarınızı bekleriz.

Ayrıntılı bilgi için ATSO AKADEMİ EĞİTİM PROGRAMLARI bölümüne giriniz.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Growtech