Matbaa Sektörüne Yönelik Nemlendirme ve Hazne Suyu Eğitimi

8 Ekim 2010 Cuma

Matbaa sektöründe, baskı kalitesini artırmakta mürekkep-su dengesini sağlamak çok önemlidir. Bu dengeyi sağlamak ise ancak iyi hazırlanmış bir hazne suyu konsantresi ile mümkün olabilmektedir. Kullanılacak olan hazne suyunun kalitesi ve iyi bir nemlendirme sistemi, matbaa baskısının da daha kaliteli ve uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır.


Başta matbaa sektörü olmak üzere Hazne Suları ve Nemlendirme konusunda bilgi sahibi olmak isteyen üyelerimize Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında “NEMLENDİRME VE HAZNE SUYU” konusunda ücretsiz bir bilgilendirme eğitimi gerçekleştirilecektir. 

 

Eğitimlerimize katılmak isteyenler Odamız web sayfası (www.atso.org.tr) üzerinden online olarak başvuru işlemini gerçekleştirebilirler. Eğitimlerimizde katılımcı sayısının sınırlı olması ve kayıtlarda başvuru sırasının dikkate alınması nedeniyle öncelikle online başvuruda bulunmanız tavsiye edilmektedir.

 

Ayrıntılı bilgi için ATSO AKADEMİ EĞİTİM PROGRAMLARI bölümüne giriniz.

 

 

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination