Uygulamada Akreditifler Semineri

11 Ekim 2010 Pazartesi

ICC (Milletlerarası Ticaret Odası) Türkiye Milli Komitesi tarafından 27-28 Kasım 2010 tarihlerinde Grand Cevahir Hotel ve Kongre Merkezi-İstanbul’da “Uygulamada Akreditifler Semineri” düzenlenecektir.


ICC (Milletlerarası Ticaret Odası) Türkiye Milli Komitesi’nden alınan yazıda,  27-28 Kasım 2010 tarihlerinde Grand Cevahir Hotel ve Kongre Merkezi-İstanbul’da “Uygulamada Akreditifler Semineri” düzenleneceği belirtilmiştir.

Yazıda devamla, seminerin, ICC Paris Merkezi’nin akreditiflere ilişkin yaşanan sorunlar konusunda verdiği resmi görüşlerden (ICC Opinions) yapılan seçkiler ve sınava hazırlık soruları ile desteklenecek tarzda düzenlenmiş olduğu ve ICC Türkiye Milli Komitesi Bankacılık Komisyonu üyeleri tarafından sunulacağı bildirilmiştir.

İlgililerin, ekte bulunan kayıt formu ve ödeme dekontunu en geç 22 Kasım 2010 tarihine kadar ICC Türkiye Milli Komitesi’ne faks (0.312.219 42 58) veya e-posta (icc-tr@tobb.org.tr) yoluyla göndermeleri rica olunur.

Not: Seminer katılımcı sayısı sınırlı olup,  katılım kayıt önceliğine göre belirlenecektir. 

Ekler:
Ek-1:Seminerin Ana Konuları
Ek-2:Kayıt Formu

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination