All Candy Expo 2011 Fuarı

25 Ekim 2010 Pazartesi

“All Candy Expo Uluslararası Bisküvi, Çikolata ve Şekerleme Fuarı” Chicago / Amerika Birleşik Devletleri’nde 24-26 Mayıs 2011 tarihleri arasında düzenlenecektir.


T.C. Başbakanlık Dış Ticaret Müsteşarlığı İstanbul İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği’nden alınan yazıda, Chicago / Amerika Birleşik Devletleri’nde 24-26 Mayıs 2011 tarihleri arasında düzenlenecek olan “All Candy Expo Uluslararası Bisküvi, Çikolata ve Şekerleme Fuarı”nın Türkiye milli katılım organizasyonunun İstanbul İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği tarafından organize edilmesinin planlandığı bildirilmiştir.


Sözkonusu fuar için başvuru yapmak isteyen üyelerimizin, konstrüksiyon ve kiralanacak alan tespitinde kullanılmak üzere, ekte yer alan "Önbaşvuru Formu”nu doldurarak 05 Kasım 2010 Cuma günü mesai bitimine kadar İstanbul İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği'ne (Faks: 0 212 454 05 01, E-posta: fuar@iib.org.tr ) iletmeleri rica olunur.

İlgili Dosyalar :

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
TS 10002