Sn. Cumhurbaşkanımızın Bulgaristan Ziyareti

6 Temmuz 2011 Çarşamba

TOBB’dan alınan yazıda, Cumhurbaşkanımız Sayın Abdullah Gül, 10-11 Temmuz 2011 tarihlerinde Bulgaristan’a resmi bir ziyaret gerçekleştirecektir. Ziyaret sırasında Sayın Cumhurbaşkanımıza, T.O.B.B. koordinasyonunda ve Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) işbirliğinde düzenlenecek özel sektör heyeti refakat edecektir, Özel sektör heyetine, Bulgaristan’da iş yapan veya iş yapmayı planlayan işadamlarımızın katılımı beklenmektedir.


Anılan ziyaret kapsamında, Cumhurbaşkanımız, Bakanlarımız ve beraberindeki resmi Türk heyetinin teşrif edecekleri, karşı ülkeden resmi yetkili ve işadamlarının katılımlarıyla gerçekleştirilecek İş Forumu toplantıları ve Bulgar işadamları ile ikili görüşmeler planlanacaktadır.

 

Bulgaristan’da perakende, alt yapı-konut inşaatı, sağlık/termal turizm, inşaat malzemeleri, yenilenebilir enerji, organik tarım ve hayvancılık konularında işbirliği fırsatları bulunmaktadır.

 

Katılım teyidinizin en geç 07 Temmuz 2011 saat 12:00’e kadar DEİK’e (Faks: 212 339 50 65; Tel: 212 339 50 17, E-posta: acora@deik.org.tr) iletilmesi gerekmektedir.

İlgili Dosyalar :

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
TS 10002