Avrupa Kırsal Kalkınma Programı Başvuru Çağrı İlanlarına İlişkin Bilgilendirme Toplantısı

19 Temmuz 2011 Salı

Tarımsal ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Isparta İl Koordinatörlüğü ve Antalya Tarım İl Müdürlüğü işbirliği ile Avrupa Birliği Kırsal Kalkınma Programı çerçevesinde TKDK tarafından 1. ve 2. Başvuru Çağrı İlanlarına İlişkin Bilgilendirme toplantısı 22 Temmuz Cuma günü 10.00-11.00 saatleri arasında Antalya Tarım İl Müdürlüğü 1 Nolu Toplantı Salonunda yapılacaktır.


Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı’ndan (BAKA) gelen yazıda, Tarımsal ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Isparta İl Koordinatörlüğü ve Antalya Tarım İl Müdürlüğü işbirliği ile Avrupa Birliği Kırsal Kalkınma Programı çerçevesinde TKDK tarafından 1. ve 2. Başvuru Çağrı İlanlarına İlişkin Bilgilendirme Toplantısı yapılacağı belirtilmektedir.

 

Söz konusu toplantıda, Süt Üreten Tarımsal İşletmelere Yatırım, Süt ve Süt Ürünlerinin İşlenmesi ve Pazarlanması, Su Ürünlerinin İşlenmesi ve Pazarlanması ile Kültür Balıkçılığının Geliştirilmesi alanlarında detaylı bilgi verileceği ifade edilmektedir.

 

İlgili alanlarda Isparta ilinde yatırım yapmak isteyen yatırımcılar için aşağıda toplantı yeri ve saati belirtilmektedir. Hibe çağrılarına ilişkin ayrıntılı bilgiye http://baka.org.tr/uploads/1281tarimvekirsalkalkinmayidesteklemekurumutesvikleri.pdf linkinden ulaşılabilir.

 

 

Toplantı Yeri: Antalya Tarım İl Müdürlüğü, 1 No’lu Toplantı Salonu

Tarih:             22 Temmuz 2011, Cuma

Saat:              10.00-11.00

LCV:               0242 227 8 227

Saadettin Dikmen – Seyitcan Altınkaynak

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
TS 10002