Suriye Yatırım Konferansı

28 Eylül 2010 Salı

2 - 3 Ekim 2010 tarihlerinde Suriye’de gerçekleştirilecek olan Suriye-Türkiye Yüksek Düzeyli Ortaklık Konseyi Bakanlar Toplantısı kapsamında, Suriye’nin Tartous kentinde, Suriye ve Türkiye’den 20 Bakanın katılımıyla “Suriye Yatırım Konferansı”nın gerçekleştirilecektir.


TOBB’dan alınan yazıda,   Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu’nun (DEİK) yazısına atıfla, 2 - 3 Ekim 2010 tarihlerinde Suriye’de gerçekleştirilecek olan Suriye-Türkiye Yüksek Düzeyli Ortaklık Konseyi Bakanlar Toplantısı kapsamında, Suriye’nin Tartous kentinde, Suriye ve Türkiye’den 20 Bakanın katılımıyla “Suriye Yatırım Konferansı”nın gerçekleştirileceği belirtilmiştir.

Yazıda devamla, söz konusu konferansta, Suriye’nin başta turizm (otel yatırımları, otel işletmeciliği, marina, otel inşaatı ve bu konudaki mühendislik firmaları), tarım ve tarım ürünleri sanayi, liman işletmeciliği ve tersane yatırımları başta olmak üzere belli başlı sektörlerindeki yatırım olanaklarının ele alınacağı ve ikili görüşmelerin yapılacağı ifade edilmiştir.

Anılan konferansa katılmak isteyen üyelerimizin DEİK (İlgili Kişi: Aytaç DENK; Tel: 0212 339 50 27; e-posta:adenk@deik.org.tr) ile irtibata  geçmeleri rica olunur.

Ek: Katılım Formu

İlgili Dosyalar :

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination