Türk-Bahreyn İş Konseyi IV.Ortak Toplantısı

4 Ocak 2011 Salı

Türk–Bahreyn İş Konseyi IV. Ortak Toplantısı 16-17 Ocak 2011 tarihlerinde, Bahreyn İşadamları Derneği Başkanı ve İş Konseyi Eşbaşkanı Sayın Khalid Almoayed’in evsahipliğinde, Türk ve Bahreynli işadamlarının katılımıyla Manama’da düzenlenecektir.


TOBB’dan alınan yazıda, Türk–Bahreyn İş Konseyi IV. Ortak Toplantısının 16-17 Ocak 2011 tarihlerinde, Bahreyn İşadamları Derneği Başkanı ve İş Konseyi Eşbaşkanı Sayın Khalid Almoayed’in evsahipliğinde, Türk ve Bahreynli işadamlarının katılımıyla Manama’da düzenleneceği belirtilmiştir.

Söz konusu toplantıya katılım için, ekte yer alan katılım formunun, avans ödeme dekontu ile birlikte 07 Ocak 2011 tarihine kadar Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) İş Konseyi Koordinatör Yardımcısı Aytaç Denk’e (Faks: 0 212 270 35 92, e-posta: adenk@deik.org.tr)  iletilmesi gerekmektedir.

İlgili Dosyalar :

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Lösev
TS 10002