İnsan Kaynakları ve Performans Değerlendirme Eğitimi

22 Eylül 2010 Çarşamba

Günümüz iş dünyasında rekabet eden firmalar için insan kaynakları ve performans yönetim sistemini oluşturmak kaçınılmaz hale gelmiştir. İnsan kaynakları, çalışanlarını önemli bir kaynak olarak gören, onların memnuniyetlerini, motivasyonlarını ve iş başarılarını arttırmaya yönelik bir sistemdir. İnsan kaynaklarından işletmelerin amacı doğrultusunda en verimli şekilde yararlanma yöntemleri, performans yönetim sistemi, firmaya ve çalışanlara sağlayacağı avantajların aktarılacağı eğitimin firmalara yol gösterici olacağı düşünülmektedir.


Eğitimlerimize katılmak isteyenler Odamız web sayfası (www.atso.org.tr) üzerinden online olarak başvuru ve ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirler. Eğitimlerimizde katılımcı sayısının sınırlı olması ve kayıtlarda başvuru sırasının dikkate alınması nedeniyle öncelikle online başvuruda bulunmanız tavsiye edilmektedir.

 

Ayrıntılı bilgi için ATSO AKADEMİ EĞİTİM PROGRAMLARI bölümüne giriniz.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination