İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi

28 Eylül 2010 Salı

Ülke ve piyasa şartlarına uygun olarak insan kaynakları yönetimi ve planlaması, çalışanların şirkete yüksek katma değer sağlayabilmeleri için şirket içinde yürütülmesi gereken organizasyonel gelişim süreçlerinin irdeleneceği uzun dönemli bir eğitim programı gerçekleştirilecektir.


“ATSO AKADEMİ”si çatısı altında 72 saatlik “İNSAN KAYNAKLARI YÖNETIMI” konulu sertifika programı 1 Kasım 2010 tarihinde başlayacak olup; Pazartesi-Salı günleri 12:30-17:00 saatleri arasında, Odamız eğitim salonunda gerçekleştirilecektir. Eğitim ücretimiz  240 TL’dir.

 

Eğitimlerimize katılmak isteyenler Odamız web sayfası (www.atso.org.tr) üzerinden online olarak başvuru ve ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirler. Eğitimlerimizde katılımcı sayısının sınırlı olması ve kayıtlarda başvuru sırasının dikkate alınması nedeniyle öncelikle online başvuruda bulunmanız tavsiye edilmektedir.

 

Ayrıntılı bilgi için ATSO AKADEMİ EĞİTİM PROGRAMLARI bölümüne giriniz.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
TS 10002