II. TSK Malzeme Sergisi ve “ANSAF’10”- Ankara Sanayi Fuarı

30 Eylül 2010 Perşembe

“II. TSK Malzeme Sergisi” 1-10 Ekim 2010; "ANSAF’10-Ankara Sanayi Fuarı" 1-5 Ekim 2010 tarihleri arasında düzenlenecektir.


Ankara Sanayi Odası’ndan alınan yazıda, Ankara Sanayi Odası ve T.C. Kara Kuvvetleri Komutanlığı işbirliği ile 1-10 Ekim 2010 tarihleri arasında savunma sanayimizin, ülkemiz ihtiyaçları doğrultusunda yönlendirilmesi ve bu alanda mümkün olduğunca dışa bağımlılığın azaltılması ve ihracatın ithalatı karşılama oranının artırılmasına yönelik “II. TSK Malzeme Sergisi” düzenleneceği belirtilmiştir.

 

Yazıda devamla, sergiye paralel olarak, ANSAF’10-Ankara Sanayi Fuarı’nın, 1-5 Ekim 2010 tarihleri arasında, Ankara Sanayi Odası 1. Organize Sanayi Bölgesi’nde, Ankara Sanayi Odası ve Forum Fuarcılık ve Geliştirme A.Ş. tarafından düzenleneceği ifade edilmiştir.

II. TSK Malzeme Sergisi ve “ANSAF’10”- Ankara Sanayi Fuarı’na ilişkin detaylı bilgi http://www.ansaf10.com/Default.aspx web sayfasında yer almaktadır.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
TS 10002