Meditour 2010 Malaga'da gerçekleştirildi

5 Ekim 2010 Salı

Odamızın Üyesi bulunduğu Akdeniz Ticaret ve Sanayi Odaları Birliği (ASCAME) tarafından 23-24 Eylül 2010 tarihleri arasında İspanya’nın Malaga kentinde 4.Akdeniz Turizm Forumu Meditour 2010 gerçekleştirilmiştir. Sözkonusu foruma Odamız Yönetim Kurulu üyeleri Levent Yiğiter, Mustafa Yılmaz, Gültekin Gencer, Faruk Sayın, Ali Peker ve Mücahit Turgut tarafından katılım sağlanmıştır.


ATSO
Odamız tarafından da 2006 yılında Antalya’da gerçekleştirilen Meditour organizasyonu her yıl farklı bir Akdeniz ülkesinde düzenlenerek, farklı bakış açıları ile turizm sektörünü değerlendirme fırsatı yaratmaktadır.

 

Bu yıl “1 Deniz, 1001 Destinasyon” sloganıyla gerçekleştirilen Meditour 2010’da; alternatif turizm imkanları, Akdeniz turizminin geleceği, turizmde Akdeniz markası, turizme uluslararası rekabetin etkileri, bölgesel kalkınma projeleri değerlendirilmiştir. Forum kapsamında 7. Uluslararası Kültür Turizmi Fuarı, firmalar arası ikili iş görüşmeleri programı düzenlenerek Akdeniz’den tüm dünyaya birlik, barış ve diyalog mesajları verilmiştir.

 

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
TS 10002