Devlet Bakanı Sayın Zafer ÇAĞLAYAN’ın Ziyaretleri

5 Ekim 2010 Salı

Devlet Bakanı Sayın Zafer ÇAĞLAYAN başkanlığında resmi ve özel sektör temsilcilerinden oluşan bir heyetin 30 Ekim-08 Kasım 2010 tarihleri arasında, Hong Kong, Çin Halk Cumhuriyeti (Zhejiang,-Hangzhou), Güney Kore (Seul), Japonya (Tokyo) ve Endonezya’ya (Cakarta) yönelik bir resmi ziyaret gerçekleştireceği bildirilmiştir.


TOBB’dan alınan yazıda, Dış Ticaret Müsteşarlığı’nın yazısına atıfla, Devlet Bakanı Sayın Zafer ÇAĞLAYAN başkanlığında resmi ve özel sektör temsilcilerinden oluşan bir heyetin 30 Ekim-08 Kasım 2010 tarihleri arasında, Hong Kong, Çin Halk Cumhuriyeti (Zhejiang,-Hangzhou), Güney Kore (Seul), Japonya (Tokyo) ve Endonezya’ya (Cakarta) yönelik bir resmi ziyaret gerçekleştireceği bildirilmiştir.

Yazıda devamla, söz konusu ziyaretin hazırlık çalışmalarında yararlanılmak üzere, anılan ülkeler ile ticari ve ekonomik ilişkilerin geliştirilmesi, karşılaşılan sorunlar, çözüm yolları ve gündeme getirilmesinde fayda görülen hususları içeren bir bilgi notu talep edilmektedir.  

Bu çerçevede, Hong Kong, Çin Halk Cumhuriyeti, Güney Kore,  Japonya ve Endonezya ile ticari ve ekonomik ilişkilerin mevcut durumu, karşılaşılan sorunlar, sorunlara yönelik çözüm önerileriniz ile işbirliği önerilerinizi 8 Ekim 2010 tarihine kadar Odamız Dış Ekonomik İlişkiler Müdürlüğü’ne (kerden@atso.org.tr) bildirmeniz rica olunur.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
TS 10002