Marka Yönetimi ve Markalaşma Eğitimlerimiz Devam Ediyor...

18 Haziran 2010 Cuma

Rekabetçi piyasa koşullarına adapte olmak mı istiyorsunuz? Sunduğunuz ürüne veya hizmete değer katarak daha geniş kitlelere ulaşmak mı istiyorsunuz? Fark yaratmak mı istiyorsunuz? Cevabınız evet ise: MARKALAŞMA EĞİTİMLERİMİZ DEVAM EDİYOR…


Rekabetin yüksek olduğu küreselleşen iş dünyasında, başarıya ulaşmak için güçlü bir pazarlama stratejisine ihtiyaç olduğu bir gerçektir. Pazarlamada başarı, artı değer elde etmek, fark yaratmak ve marka olmaktır. Marka, ürünler arasında ayırt edilmeyi, rakiplere göre farklılığı ortaya çıkarmayı, ürün yelpazesinde göze çarpmayı ve talebin artışını sağlamaktadır.

 

Bu çerçevede, üyelerimizin bu alandaki girişimlerini desteklemek amacıyla “Markalaşma Çalışmalarına Destek Projesi başlatılmıştır. Mayıs ayında başlayan ve Haziran ayında devam eden ikişer günlük sürelerde düzenlenecek eğitimlerimiz markalaşmak isteyen üyelerimize açıktır.

 

İlk grup eğitimimiz, 13-14 Mayıs 2010, ikinci grup eğitimimiz 27-28 Mayıs 2010 ve üçüncü grup eğitimimiz 15- 16 Haziran 2010 tarihlerinde yoğun bir katılım ile gerçekleştirilmiştir. Dördüncü grup eğitimimiz 30 HAZİRAN-01 TEMMUZ 2010 tarihlerinde 09:30-17:00 saatleri arasında Odamız Eğitim Salonunda gerçekleştirilecektir. İki gün sürecek eğitimin ilk gününde markanın önemi, stratejik marka yönetimi, iletişim yönetimi gibi başlıklar altında markalaşmanın esaslarına değinilecektir. İkinci günde ise markaya yönelik iletişim: Marka konumlandırma konusu uygulamalı örneklerle anlatılacaktır. Bu eğitimimizin amacı, ürün ya da hizmetlerin üretiminden, pazarlama ve iletişim faaliyetlerine kadar uzanan her aşamada stratejik düşünme biçimlerinin geliştirilmesini gerektiren markalaşma süreçlerini işletmelere uyarlanabilir taktikler haline dönüştürmek ve tartışmaktır.

 

 “ATSO AKADEMİ” çatısı altında ve Avrupa İşletmeler Ağı Antalya Ofisi işbirliğinde, Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi Reklamcılık ve Halkla İlişkiler Bölüm Başkanı Doç. Dr. Ferruh UZTUĞ tarafından verilecek “Marka Yönetimi ve Markalaşma” konusundaki dördüncü eğitimimize üyelerimiz ve çalışanları davetli olup;  genel katılıma açık ücretsiz bir eğitim gerçekleştirilecektir. Bu eğitim sonrasında eğitimlere katılan üyelerimizin markalaşma çalışmalarını belirli bir kontenjan dahilinde danışmanlık ve tanıtım gibi faaliyetlerle desteklemeyi sürdürmeyi amaçlıyoruz.

 

Detaylı bilgi için ATSO AKADEMİ EĞİTİM PROGRAMLARI bölümüze giriniz.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
TS 10002