Üye Kayıtlarının Kontrolüne İlişkin Duyuru

24 Ocak 2011 Pazartesi

5174 sayılı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Odalar ve Borsalar Kanununun 10. Maddesine göre iki yıldır aidat ödemeyen ve/veya adresleri tespit edilemeyen üyelerin aidat tahakkukları durdurularak, bu üyeler meslek grupları ve seçmen listelerinden silinecektir.


Meslek grubu ve seçmen listelerinden silinen üyelerimizin, adres ve durumları ile ilgili Odamıza bilgi vermeleri ve/veya geçmiş dönem aidat borçları ile tüm aidat borçlarını ödemeleri halinde tekrar aidat tahakkukları başlatılarak, meslek grubu ve seçmen listelerine yeniden kaydedilmeleri sağlanacaktır.

Bu çerçevede, üyelerimizin www.atso.org.tr web sayfamızın “Üye Sorgulama” başlığını seçerek güncel durumlarını kontrol etmeleri gerekmektedir.

Üyelerimizi, adres ve/veya aidat işlemleri nedeniyle herhangi bir hak kaybına uğramamaları için adres ve durumlarındaki değişiklikleri Ticaret Sicil Memurluğumuza tescil ettirmeye ve/veya aidat borçlarını ödemeye davet ediyoruz. 

28.01.2011 Cuma Günü, Saat:17.30’a kadar durum değişiklikleri ile ilgili işlem yaptırmayan üyelerimiz Oda kayıtlarının doğruluğunu kabul etmiş olarak sayılacak ve 5174 Sayılı Kanunun 10.maddesi gereğince işlem yapılacaktır.

Üyelerimize önemle duyurulur.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination