Türkiye - Hindistan: Öngörüler ve Engeller” Toplantısı

28 Ocak 2011 Cuma

DEİK / Türk – Hindistan İş Konseyi, Hindistan Sanayi ve Ticaret Bakanlığı ile Engineering Export Promotion Council (EEPC) işbirliğinde 3 Şubat 2011 tarihinde saat 15.30’da TOBB Plaza – İstanbul’da “ Türkiye – Hindistan: Öngörüler ve Engeller” başlıklı bir toplantı düzenlenecektir.


T.C Sanayi ve Ticaret Bakanı Sayın Nihat Ergün’ün katılımının beklendiği, Hindistan Sanayi ve Ticaretten Sorumlu Devlet Bakanı Sayın Jyotiraditya M. Scindia ile beraberindeki üst düzey bürokratların katılımının gerçekleşeceği toplantıda iki ülke arasındaki ortak yatırım, ikili ticaret ve kurulabilecek işbirliği imkânları görüşülecektir. Ayrıca, Sayın Jyotiraditya M.Scindia’nın “Türkiye – Hindistan: Hızlı Büyüyen Stratejik Ortaklık” ve “Hindistan: Tercih Edilen İş ve Yatırım Merkezi” konulu iki konuşma yapacağı toplantıda Andhra, Madhya ve Gujarat eyaletleri ile ilgili sunumlar gerçekleştirilecektir.

İki ülke arasında ekonomi ve ticari ilişkilerin geliştirilmesine ilişkin görüş alışverişinde bulunulacak söz konusu toplantıya katılmak isteyen üyelerimizin ekte yer alan katılım formunu en geç 1 Şubat 2011 tarihine kadar DEİK’e (Alper Doğru, Tel: 0-212-339 50 87, Faks: 0-212-270 37 84, e-mail: asp@deik.org.tr) iletmeleri gerekmektedir.


İlgili Dosyalar :

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
TS 10002