Türkiye ve ABD Yatırım Olanakları Konulu İş Forumu

28 Ocak 2011 Cuma

TOBB’dan alınan yazıda, ABD’nin Georgia Eyaleti Ekonomi Kalkınma Ajansı tarafından, TABA/AmCham, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) ve Müstakil Sanayiciler ve İşadamları Derneği’nin (MÜSİAD) katkılarıyla, 8 firma temsilcisinden oluşan bir ticaret heyetinin de katılacağı, ‘’Türkiye ve ABD Yatırım Olanakları’’ konulu İş Forumu ve İkili Görüşmelerin 1 Şubat 2011 Salı günü, MÜSİAD Genel Merkezi’nde gerçekleştirileceği bildirilmektedir.


ABD Georgia Eyaleti’nin önde gelen firma temsilcilerinin katılımda bulunacağı ikili görüşmelere, Türk tarafından Amerikalı firmalar ile ortak işbirliği, Amerika’ya yatırım ve Amerika’dan ithalat ile ilgilenen Türk firmalarının katılımlarının beklendiği belirtilmektedir. Söz konusu etkinliğin taslak programı, kayıt formu ve heyet listesi ekte yer almaktadır.

Bu çerçevede, söz konusu etkinliğe katılmak isteyen üyelerimizin en geç 28 Ocak 2011 Cuma 17.00’ ye kadar, katılım formundaki gerekli bilgileri doldurarak, TABA/AmCham-Türk Amerikan İşadamları Derneği’ne (Buse Özevin, E-posta: buse@amcham.org, Tel: 0-216-355 50 50, Faks: 0-216-355 78 92) iletmeleri gerekmektedir.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
TS 10002